Священики єпархії передали бронежилети військовим Нацгвардії України

130 липня, з благословення єпископа Львівського і Галицького Філарета, священики єпархії: ієромонах Маркіан (Каюмов), протоієрей Роман Стеценко та капелан священик Дмитро Бадира передали бронежилети п’ятого рівня захисту військовій частині № 3002 міста Львова Нацгвардії України. Священиків зустрів заступник командира частини з виховної роботи полковник Задворний Олександр Іванович.
Під час зустрічі військові розповіли найсвіжіші новини зі Сходу та поділилися своїми прогнозами і спостереженнями. Отці запевнили військових у своїй молитовній підтримці та побажали аби всі солдати, під покровом Пресвятої Богородиці цілі і неушкодженні повернулися до частини і рідних домівок.

Нагадаємо, що останнім часом Львівська єпархія постійно проводить збір коштів для придбання бронежилетів, надання гуманітарної допомоги мирному населенню Сходу України та пораненим військовим, що проходять реабілітацію у Львівському шпиталі. Всі військові, котрі є парафіянами Львівської єпархії вже отримали бронежилети з рук парафіяльних священиків через своїх батьків та рідних.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.